Kursy dla dzieci

Pomysł narodził się kilka lat temu w USA i teraz jest realizowany na terenie Polski.

Uczymy poprzez gry, zabawy i początkujemy naukę czytania co wpływa doskonale na rozwój intelektualny dziecka.

Zajęcia odbywają się w grupach od 4 do 6 osób co daje lepszą kontrolę nad postępami malucha. Wykształcona kadra, obcojęzyczny lektor to nasz atut. Ukierunkowana jest na kształtowanie umiejętności rozpoznawania innego języka niż język ojczysty oraz jego doskonalenie.

Learning Center jest pierwszą tego typu formą zabawy, która uczy, rozwija i kształtuje umysł małego dziecka. Naszym zadaniem jest nauczenie KAŻDEGO MALUSZKA języka angielskiego tak aby mogło ono doskonale rozmawiać oraz CZYTAĆ w języku angielskim.

Do tego celu wykorzystujemy program EASY STEPS TO LEARN ENGLISH I SUPER SIMPLE SONGS stworzony specjalnie z myślą o naszych małych pociechach. Program odniósł ogromny sukces w Stanach Zjednoczonych, w Ameryce południowej, Chinach, Japonii i Afryce. Dziecko uczy się języka angielskiego poprzez kojarzenie słów i zwrotów które są utożsamiane z odpowiednimi obrazkami. Wpływa to bardzo korzystnie na płynność czytania oraz skraca jego czas w przyszłości. Praktykując tą metodę nasze pociechy z przyjemnością zaglądają do książek i czytają dwa razy więcej i szybciej niż jego rówieśnicy, którzy często poznają alfabet mając dopiero 6 lat.

Zajęcia prowadzimy przy współpracy z SUPER SIMPLE SONGS – programem nauki j. angielskiego, który został stworzony przez amerykańskich nauczycieli ze szkoły językowej KNOCK KNOCK ENGLISH w Japonii. Program został opracowany specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 1 – 10 lat.

Jest idealny zarówno dla dzieci początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych, gdyż doskonale nadaje się do nauki poprzez gest ,obraz i słowo pisane. Nasze materiały zostały opracowane i nagrane w takim tempie aby dzieci z łatwością mogły uczyć się słów.